Balıkesir Erdek'in Kapıdağ yarım adasının eşsiz doğasında yetişen şifalı bitkileri, meyveleri mevsiminde, ihtiyacımız kadar toplayıp İyi ve Sağlıklı Yaşam için sizlere sunuyoruz. 

3 yılı aşkın süredir Tıbbi ve Aromatik Bitkileri doğadan topluyoruz, Uygun koşullarda kurutuyoruz, bazılarını bölgemizin zeytinlerinden üretilen zeytin yağında maserasyon yöntemi ile ile yağını alıyoruz, bazılarını distile ederek ucucu yağ üretiminde kullanıyoruz.  İsteyenlere toptan ve perakende olarak tüm bu ürünlerimizin satışını yapıyoruz. Ayrıca butik doğal sabun üretimimizde kullanıp harika sabunlar yapıyoruz. Doğada kendiliğinden yetişen ve bahçelerde yetişen organik meyva ağaçlarından topladığımız meyvalardan ev reçelleri ve  marmelatları yapıyoruz.

Yaptığımız el yapımı, doğal, katkısız bitsel mumlar, tütsülerle yaşadığınız alanlara doğayı taşıyor eşşiz deneyimler yaşatıyoruz.

Ev ortamında, hijyen kurallarına uygun, katkısız, boyasız güvenli gıdaları kapınıza kadar getiriyoruz. 

Tüm bu işleri sadece hanımlar yapıyoruz. Hanımın Elinden'in ürettiği tüm ürünler kadın emeğidir. Aldığınız her her ürün bir ev hanımının ev ekonomisine katkıda bulunmaktadır. 


Hanımın Elinden İyi ve Sağlıklı Yaşam diler.